ОНЛАЙН-ЖУРНАЛ
(044) 280-1162
(068) 610-2020
КИЇВ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 11

Шею называют социально значимой зоной - по тому, как она выглядит, можно определить возраст человека. В тоже время одна из самых сложных зон для эстетической коррекции в силу ее анатомических особенностей.
Косметологические методы омоложения: инъекции ботокс и диспорт, лазерные пилинги и шлифовки, лазерное фотоомоложение, мезотерапия и биоревитализация, ревитализация.Потоотделение - это влажное ощущение на нашей коже, когда на улице жарко или когда мы много работаем. Это нормальный физиологический процесс, который отвечает за правильную терморегуляцию организма человека.


Эпиляция – это одна из самых востребованных процедур в центрах красоты, так как имеет первостепенное значение из-за социальных и эстетических причин. В прошлом веке нежелательные волосы обрабатывали множеством методов, которые были признаны медленными, утомительными, болезненными, непрактичными и приводили к плохой долгосрочной эффективности.

Дифузне випадання волосся - це симптом, і включає такі форми, як гостре та хронічне телогенове випадання, анагенова алопеція, андрогенетична алопеція. Характеризується випаданням волосся на волосистій частині голови де 85% чутливих фолікулів і 15% неактивних телогенових фолікулів.


Настала весна, відкрився черговий курортний сезон. Кожна жінка зацікавлена ​​в тому, щоб виглядати в купальному костюмі красиво і естетично, бути впевненою в своїй привабливості і не дозволяти зайвим кілограмам зіпсувати довгоочікувану відпустку.


Достатній обсяг води в шкірі, пов'язаний з гіалуроновою кислотою, i є важливим фактором для підтримання достатнього об'єму води в шкірі. Зниження ж гідратації веде до зниження еластичності і пружності, появі зморшок і іншим віковим змінам шкіри.


Авітаміноз, гіпо- і гіпервітаміноз. На що звертати увагу, які прояви? Навіть при частковій нестачі вітамінів, порушуються окремі ланки обміну речовин, що проявляється зрушеннями функціонального характеру.


Добре відомо, що сонячна експозиція, крім деяких корисних ефектів (таких як збільшення рівня вітаміну D або глобальне поліпшення настрою), має досить багато негативних наслідків для організму.