SMAS-лифтинг в Киеве | Медеско
(044) 280-1162
(068) 610-2020
КИЇВ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 11

SMAS ліфтинг - ефективний і безпечний метод омолодження шкіри. Апаратна методика, яка спрямована на боротьбу з ознаками старіння шкіри шляхом впливу ультразвукової хвилею на поверхневу м'язово-апоневротіческой систему (SMAS-шар). Важливою особливістю HIFU-ліфтингу є те, що ультразвукова хвиля проходить верхні структури шкіри, не ушкоджуючи їх. При цьому вона сама не розсіюється і потрапляє на задану глибину.Показання до застосування:

  • В'ялість шкіри обличчя, шиї і декольте;
  • Птоз лба, брів;
  • Опущення і надлишок шкіри верхніх повік;
  • Поглиблення носогубних складок, опущення куточків рота;
  • Втрата чіткості овалу обличчя та контуру підщелепної зони;


Як проводиться процедура SMAS-ліфтингу?

Спеціаліст перед процедурою проводить демакіяж. На шкірі проводиться спеціальна розмітка.

Потім на шкіру наносять гель для забезпечення можливості візуалізації м'яких тканин і ковзання ультразвукової насадки. Спеціаліст прикладає ультразвукову насадку строго відповідно до нанесеної розмітки.

В результаті, енергія ультразвуку зачіпає колагенові і еластинові волокна поверхневого шару м'язово-апоневротіческой системи (SMAS), колагенові волокна скорочуються по довжині, обсяг SMAS-шару зменшується, забезпечуючи негайну підтяжку каркасу обличчя. Процедура проводиться, як мінімум на двох рівнях ультразвукового впливу двома різними датчиками.

Загальний час процедури в залежності від оброблюваних зон - займає від 45 до 90 хвилин.

Під час процедури клієнт відчуває інтенсивне тепло і поколювання. Безпосередньо після процедури відчувається натяг шкіри. Протягом двох-трьох днів може спостерігатися легка припухлість і незначний набряк оброблених областей.


Ліфтинговий ефект буде наростати протягом 1-6 місяців. Стійкий результат в більшості випадків зберігається протягом декількох років. Процедура ультразвукового SMAS - ліфтингу виконується найчастіше одноразово, зі стійким ефектом, що зберігається до 3 років.