Корекція рубців. Ефективні методи вирішення проблеми.
(044) 280-1162
(068) 610-2020
КИЇВ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 11

Рубці є неминучими супутниками людини. Однак вони можуть викликати комплекс неповноцінності і підірвати впевненість у собі настільки, що може знадобитися допомога психолога.

Наша мета - зробити рубці менш помітними і стерти з пам'яті пов'язані з ними неприємні спогади.


Фахівці в області лазерних технологій прийшли до висновку, що ефективне лікування будь-яких рубців має бути комплексним. А також значно підвищує результативність процедур рання профілактика патологічного рубцювання.

Найбільш сприятливим періодом корекції рубців вважаються перші 7 - 9 місяців після його виникнення, в цей період можна домогтися як найшвидшого формування м'якого нормотрофічного рубця, який буде мало відрізняється від навколишніх тканин.


Ми в клініці для лікування рубців застосовуємо такі методи:

  • корекція контуру шляхом усунення відмінності між рубцевою і навколишньою тканинами, згладжування ліній перепаду світла - лазерна площинна шліфування
  • зміна рельєфу поверхні згладжуванням наявних нерівностей по відношенню до прилеглої шкіри, розм'якшення рубця - лазерна площинна шліфування в поєднанні з фракційною, ремоделювання рубця.
  • усунення різниці в кольорі між рубцевою та навколишніми тканинами (почервоніння або пігментація) - лазерна коагуляція судин рубцевої тканини і знебарвлення рубця, мезотерапія.
  • усунення піднесення рубця, зменшення його ширини - фракційне лазерне шліфування, мезотерапія.
  • усунення западання рубця - філери з гіалуроновою кислотою, колагеном, ліполіфтінг.
  • усунення в зоні рубцевого поранення обмеженої рухливості тканин - лазерне шліфування і диспорт