Диспорт | Ін'єкції краси, лікування гіпергідрозу в Києві
(044) 280-1162
(068) 610-2020
КИЇВ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 11
Ін'єкції диспорт в Києві Ін'єкції диспорт в Києві

Ін'єкції ботулотоксина

- метод усунення зморшок на обличчі, шляхом зниження активності м'язів, що формують шкірні складки. Використовувані фармакологічні препарати тимчасово блокують роботу нервових закінчень, які керують роботою м'язів. Відбувається оборотна блокада м'язової активності, що викликає релаксацію шкірних складок, нормалізацію кровообігу і обміну речовин в шкірі.

При лікуванні надмірного потовиділення - препарат вводиться зі спеціального протоколу. При цьому блокуються нервові закінчення, що стимулюють надмірну активність потових залоз. Ефективний при лікуванні пахового, долонного, стопного гіпергідрозу.


Показання:

  • Дрібні і середні зморшки чола, перенісся, зовнішнього кута ока,
  • Опущення куточків рота,
  • «Кісетні зморшки» - зморшки навколо рота,
  • Зморшки шиї.

Протипоказання:

  • Прийом деяких лікарських засобів,
  • Період гострих запальних захворювань з підвищеною температурою тіла,
  • Міастенія.

Тривалість процедури. Процедура займає 10-15 хвилин.

Техніка проведення процедури. Після очищення шкіри, проводиться контактне охолодження. Це зменшує чутливість і перешкоджає дрібним крововиливам в місці уколу голки. Препарат вводиться тонкою голкою в попередньо вибрані точки. Успіх процедури залежить від того, наскільки точно лікар вибрав схему застосування препарату, відповідну особливостям будови обличчя і активності м'язів конкретного пацієнта.

Хворобливість. Помірна.

Відновлювальний період. Немає. Процедура «обідньої перерви».

Час появи результатів. Препарат нейтралізується організмом протягом декількох годин. На відміну від наповнювачів і препаратів гіалуронової кислоти ефект не залежить від тривалої присутності препарату в тканинах. Ботулотоксин викликає одномоментне виключення роботи рухових нервових закінчень в місцях введення. Зниження активності м'язів і розгладження зморшок починаються з 2-3 дня. Повний ефект можна оцінити через 14 днів.

Час збереження ефекту. Виробники ботулотоксинів вказують, що тривалість збереження ефекту 3-5 місяців. Практика показує, що період відсутності зморшок становить 4-7 місяців, навіть після поступового відновлення активної міміки. При правильному застосуванні препарату звикання не виникає. Фізичної залежності немає.