ClearScan Hair | Лазерна епіляція на Печерську
(044) 280-1162
(068) 610-2020
КИЇВ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 11

Сучасні лазерні апарати


ClearScan Hair Reductin

- неодимова лазерна установка для лазерної епіляції. Відмінністю епіляції за допомогою Sciton ClearScan є той факт, що з повною безпекою проводяться процедури по смаглявій, чорній і засмаглій шкірі. Отже, процедури можна проводити без ризику появи пігментних плям круглий рік. Ще однією важливою особливістю приладу є наявність швидкого сканера з контактним охолодженням, який автоматично обробляє шкіру в обраній зоні, нічого не пропускаючи і не допускаючи повторної обробки однієї і тієї ж ділянки. У поєднанні з можливістю ручних налаштувань, якими оснащується тільки професійне обладнання, прилад дозволяє отримувати бездоганні результати з повною гарантією безпеки.


Показання:

Небажаний ріст волосся


Протипоказання:

Прийом деяких лікарських засобів, що підвищують фоточутливість шкіри;

Період гострих запальних захворювань;

Наявність висипу або запалення в зоні епіляції.


Тривалість процедури: епіляція, площею 10 кв.см займає 10-15 хвилин разом з підготовкою шкіри.

Техніка проведення процедури: після очищення шкіри, наноситься спеціальний контактний гель. Послідовно, за допомогою сканера з контактним охолодженням, проводиться обробка.

Хворобливість: помірна, в зонах високої чутливості. При необхідності може застосовуватися анестезуючий крем.

Відновлювальний період: немає, процедура «обідньої перерви».

Час появи результатів: припинення росту волосся, що знаходяться в активних періодах, припиняється відразу після процедури.

Час збереження ефекту: як будь-яка лазерна епіляція, так і епіляція неодимовим лазером проводиться повторно. Робиться це тоді, коли виростає нове волосся, яке раніше перебувало в сплячій фазі.